Editovat

Ostatní

Navigační menu

Výhodou této komponenty je, že ji můžete zapojit kamkoliv v rámci šablon a přizpůsobit si ji na míru. Sami si nastavíte způsob, jak se bude navigační menu návštěvníkům webu zobrazovat.

Podstránky

Použitím této komponenty jednoduše vložíte do dané stránky menu podstránek, které nesou příslušný odkaz. Zajišťujete tak soudržnost webu a usnadňujete orientaci v nabídce svých služeb/produktů.

Menu štítků

Vkládejte k produktům a službám na svém webu štítky. Zákazník pak vaše produkty a služby najde snadněji. Na vybraném místě si pak můžete zobrazit přehledné menu všech vytvořených štítků.

Akordeon

Tato kompotenta se svou funkcí podobá Záložce, ale navíc obsahuje nadpisy úrovní. Celou nabídku stránky tak v podstatě postupně rozbalujete jako harmoniku.

Image slideshow

Tato komponenta umožňuje přehledné posunování obrázků na webu doprava a doleva. Obrázky budou vždy tam, kde mají být.

Záložky

Rozdělte si obsah stránky do jednotlivých záložek a učiňte tak nabídku svých produktů či služeb přehlednější. Do každé záložky si můžete vkládat další libovolné komponenty (kontaktní formulář, obrázek, text apod.).

HTML slideshow

Díky komponentě HTML slideshow dodáte své webové prezentaci jiskru. Komponenta umožňuje nahrávání vysoce kvalitních fotografií s vlastním poutavým textem.

Sdílené bloky

Sdílené bloky je komponenta, která umožňuje opakovaně vkládat sadu komponent. Funguje to jednoduše. Vyberete si libovolné komponenty a vytvoříte z nich vlastní sadu komponent. Tu poté vložíte do obsahu stránky jako jednu samostatnou komponentu.