Truhlářství jako hobby

Mít práci jako koníčka, to se nepoštěstí každému. Nám se to podařilo. Pracujeme s láskou k řemeslu a to se odráží i v našich výrobcích. Ruční práce, 11 let zkušeností a kvalitní německé stroje.

Hrajeme si s každičkým detailem tak, abychom vytvořili nábytek, který zahřeje na srdci a vykouzlí útulný domov. Zhotovíme jakýkoli nábytek na zakázku. Od kuchyně přes dětské pokoje až po garážová stání. Spojte se s námi a budeme vyrábět s láskou i pro vás.

Truhlářský bloggg

Kuchyňská linka ve vysokém lesku - móda nebo přežitek?

Kuchyňská linka ve vysokém lesku - móda nebo přežitek?

Může se zdát, že barevný lesk už vyšel z módy. Přeci jen už jsou tomu tři roky, kdy se výrazně zvedla poptávka po barevných kuchyňských linkách ve vysokém lesku. Opak je však pravdou. I v roce 2014 se v České republice oproti loňskému roku zvýšil prodej kuchyní s leskem až o 13 %. To dokazuje, že vysoký lesk je stále v módě. Navíc s každým rokem přicházejí nové barevné trendy, které udrží lesk v kurzu. S růstem poptávky po lesku zároveň klesá i jejich cena. Pokud tedy uvažujete nad lesklou v kuchyní, teď je ten nejlepší okamžik ke koupi.

5 tipů, jak ochránit koupelnový nábytek před vlhkem

5 tipů, jak ochránit koupelnový nábytek před vlhkem

Přemýšlíte o koupi nábytku do koupelny? Jednoduché rady mohou prodloužit životnost vašeho nábytku o několik let. Přečtěte si, na co si dát pozor při jeho výběru a umísťování do koupelny.

Vyrábíme s přesností na milimetry

slckjdvd§vij§o